Haberler - Duyurular

 • Akademik Başarımız

  Akademik Başarımız

  Milli Eğitim Bakanlığının Türkiye'deki tüm ortaokullarda uyguladığı Okulistik sınavı açıklandı. 5.6.7. ve 8. sınıf bazında öğrencilerimizin yaptığı dereceler aşağıdaki listede verilmiştir. 5. sınıflarda il 1.'si ve Türkiye 64.'sü olan Gökberk Elduran
  6. sınıflarda il 5.'si ve Türkiye 106.sı olan Begüm Kılıç
  7. sınıflarda il 68.'si ve Türkiye 266.'sı olan Almira Arslan
  8. sınıflarda il 20.'si ve Türkiye 126.'sı olan Umut Doğan
  İl bazında ilk yüzde 47 öğrenci.
  Başta öğretmenlerimiz olmak üzere emeği geçen tüm öğrenci ve velilerimizi tebrik ederiz.

 • Boks Kulübü

  Boks Kulübü

  Lise boks takımımız, Antrenörümüz Batuhan Yeniyol ile birlikte aylardır sürdürdükleri çalışmaların karşılığını bugün aldı. Öğrencimizden Cem Şen Antalya 2.'si, Osman Kızılkaya da Antalya 3. olmuştur. Kendilerini ve ailelerini tebrik ederiz.

 • Bir Çocuğu Da Sen Yaşat

  Bir Çocuğu Da Sen Yaşat

  ''Bir çocuğu da sen yaşat.'' sloganıyla düzenlemiş olduğumuz kermesten gelen tüm geliri LÖSEV'e bağışladık. Emeği geçen tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Bilgi Almak İstiyorum

 
 
 

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bursluluk Sınavı Başvuruları

Okulumuzda burslu eğitim alacak öğrenciler için yapmış olduğumuz bursluluk sınavı tarihleri belli olmuştur. Sınavlarımız 11 Ocak Cumartesi ve 12 Ocak Pazar olmak üzere iki gün boyunca üniversitemizin MarkAntalya Yerleşkesinde yapılacaktır. Sınav giriş ücreti 20 TL olup elde edilen tüm gelir LÖSEVe bağışlanacak ve bağış makbuzu sınavdan sonra web sitemizde paylaşılacaktır. Başvuru ücretini okula gelerek elden verebilir veya TR32 0011 1000 0000 0066 8052 87 (Alplina Özel Eğitim ve Öğretim) İban adresinden öğrenci ad, soyad ve T.C numarası belirterek yapabilirsiniz. Başvuru için linki tıklayarak devam edebilirsiniz.

Başvuru Yap

29

GÜN

8

SAAT

33

DAKİKA

Bizi Takip Edin