Haberler - Duyurular

 • Antalya Bilim Koleji Fen Lisesi Açılıyor

  Antalya Bilim Koleji Fen Lisesi Açılıyor

  -Her zaman bir adım önde bireyler.
  -Fark yaratan müfredatıyla geleceğe ışık tutan bir okul.
  -2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında hizmete başlayacak olan Fen Lisemiz için sadece 9 ve 11. sınıf öğrencilerinin kaydı alınacaktır.
  -Fen Lisesine kayıt yaptırabilmek için öğrencimizin LGS'de %10'luk dilime girmiş olması gerekmektedir. 9. sınıfa geçecek öğrencilerden ön kayıt yaptıran adaylar arasından bu şartı sağlayamayan öğrencilerin kaydı tamamlanamayacaktır.
  - Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 • Jandarma Teşkilatımızın 181. Yılı Kutlu Olsun

  Jandarma Teşkilatımızın 181. Yılı Kutlu Olsun

  Jandarma teşkilatımızın kuruluşunun 181. yılı vesilesiyle Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Tekin Aktemur'u makamında ziyaret ettik. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin önemli bir parçası olarak milletimizin refahı için Emniyet Teşkilatımızla birlikte toplumun huzur ve güvenliğini sağlayan jandarma teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

 • Antalya Bilim Koleji İlkokulu Açılıyor

  Antalya Bilim Koleji İlkokulu Açılıyor

  -2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında hizmete başlayacak olan ilkokulumuz için sadece 1. sınıf öğrencilerinin kaydı alınacaktır.
  -İki dilde ( İngilizce-Türkçe) eğitimin verileceği ilkokulumuzda her öğrenci yeteneğine göre bir eğitim (müzik-spor-resim-robotik kodlama vs.) daha alacaktır.
  -İngilizce eğitimi sadece okulumuzda uygulanmakta olan yaparak ve yaşayarak öğrenme modeli temelli bir uygulamayla İngilizce oyunlar ve dramalar şeklinde verilecektir.
  -Ders programları içerisinde hayal güçlerini geliştirmeye yönelik eğlenerek öğrenecekleri dersler de verilecektir.
  -Küçük bilim adımları, büyük bilim adamlarına dönüşür. Gözünüz arkada kalmasın diye buradayız.

Bilgi Almak İstiyorum

 
 
 

Bizi Takip Edin