Haberler - Duyurular

 • AHDER ile Eğitimde İş Birliği Anlaşması

  AHDER ile Eğitimde İş Birliği Anlaşması

  Bugün AHDER Genel Başkanı Deniz Akgün ve Platform üyelerini okulumuzda konuk ettik. Dernek ile okulumuz arasında kültürlerin yaşatılması için yürütülecek projelerde ortak görev alma ve eğitimde iş birliği konulu protokol imzalanmıştır. Her iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz.
   

   

 • Türkiye Derecesi

  Türkiye Derecesi

  9. sınıftan beri okulumuzda eğitim alan 11. sınıf öğrencimiz Dilcan Öztürk, katıldığı Türkiye Geneli Karekök Yayınları TYT Deneme Sınavında Türkiye 1.si olmuştur. Türkiye genelinde 12. sınıfa devam eden öğrencileri de geride bırakarak bizleri gururlandıran öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
   

   

 • Liselerde Sınav Düzenlemesi ve Örnek Dilekçe

  Liselerde Sınav Düzenlemesi ve Örnek Dilekçe

  Bakanlığımızca resmî ve özel ortaöğretim kurumlarındaki sınav uygulamalarının salgın tedbirleri doğrultusunda yeniden düzenlenmesi kararlaştırılmış ve bu kapsamda 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminde yapılacak sınavlara yönelik hazırlık, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine bu sınavlara katılıp katılmama hususunda tercih hakkı sunulacaktır. Sınavlara katılmak istemeyen öğrencilerin velilerinin bu taleplerini içeren dilekçeleriyle en geç 21 Mayıs 2021 tarihine kadar eğitim kurumu müdürlüklerine başvuru yapmaları gerekecektir.

  Örnek başvuru dilekçesi aşağıda sunulmuştur.

  Özel Antalya Bilim Fen ve Anadolu Lisesi Müdürlüğüne

                                                                                                                Kepez / Antalya

   

   

            Velisi bulunduğum kızım/oğlum ……………………………………………………………. Okulunuzun …………Sınıfı ………. Nolu öğrencisidir. Milli Eğitim Bakanlığının ilgili genelgesi /Yazısı doğrultusunda 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminde okulda yapılacak olan yüz yüze sınavlara katılmasını istemiyorum. İkinci Dönem sınav notları olarak   birinci dönem notlarının  verilmesini istiyorum.

                      Gereğini bilgilerinize arz ederim.

   

   

                                                                                                                          ……/05/2021

   

                                 Adı Soyadı

                                          İmza

   

   

  ADRES:

   

   

   

   

   

   

  TELEFON:

   

   

            NOT: · Bu dilekçe imzalı bir şekilde elden okulumuza teslim edilecek veya okulumuzun info@antalyabilimkoleji.com e posta adresine ya da 0 544 394 7480 numaralı telefona Whats up ,Bip ..vb uygulamalar  ile  21/05/2021 tarihine kadar dilekçenin gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgi Almak İstiyorum

 
 
 

Bizi Takip Edin