Haberler - Duyurular

 • Robotex Turkey Jüri Özel Ödülü

  Robotex Turkey Jüri Özel Ödülü

  Antalya Nazım Hikmet Kültür Merkezinde gerçekleşen Robotex Turkey turnuvasında, lego çizgi izleyen takımımız iki gün boyunca başarılı sonuçlar alarak jüri özel ödülünü almaya hak kazanmıştır. Takımımız bu başarı ile okulumuzu ve ülkemizi Estonya'da temsil etme hakkı kazanmıştır. Emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

   

 • Matematik Olimpiyatları Antalya Şampiyonluğu

  Matematik Olimpiyatları Antalya Şampiyonluğu

  Öğrencimiz Hasan Dağ, Antalya Geneli Matematik Olimpiyatları Turnuvasında, 8. sınıflar kategorisinde Antalya 1.si olarak bizleri gururlandırmıştır. Öğrencimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
   
 • Bir Dilek Tut Filminin Antalya Galası Okulumuzda Yapıldı

  Bir Dilek Tut Filminin Antalya Galası Okulumuzda Yapıldı

  Bir Dilek Tut Filminin Antalya Galası Antalya Bilim Kolejinde yapıldı.
  Okulumuz konferans salonunda öğrencilerimizle bir araya gelen filmin yönetmeni Meta Akkuş ile filmin çocuk oyuncularından Mehmet Turan Doğan ve Almira Tuana Albay bir saatlik keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Filmin oyuncularından Altan Erkekli de öğrencilerimiz için gönderdiği mesajda '' Hepimizin bu dünyada tek bir dileği olmalı bence: barış içinde yaşanan sevgi dolu bir dünya. Her şeye sevgiyle bakmayı, her şeyi barış içinde çözmeyi dilemeliyiz. Bir Dilek Tut filmi hepinize güzellikler getirsin.'' temennisinde bulundu. Ardından Bir Dilek Tut filmi, Yönetmen Meta Akkuş ve filmin oyuncuları ile birlikte sinema salonunda izlendi.
  Filmin yönetmeni Meta Akkuş '' Aslında Film çocuklar için olmasının yanında ebeveynler için de. Ebeveynlerin çocukları saygıyla birer birey olarak kabullenmeleri için yapılmış bir film. İçlerindeki çocuğa hitap ediyor, masalsı bir dünya bu.'' dedi.
  Bir Dilek Tut filminin tüm ekibine çocuklar için vermiş oldukları mesaj ve bu yolda harcadıkları emek için teşekkür ediyoruz.

   

Bilgi Almak İstiyorum

 
 
 

Bizi Takip Edin