Bir Dilek Tut Filminin Antalya Galası Okulumuzda Yapıldı

Bir Dilek Tut Filminin Antalya Galası Okulumuzda Yapıldı

Bir Dilek Tut Filminin Antalya Galası Okulumuzda Yapıldı

Bir Dilek Tut Filminin Antalya Galası Antalya Bilim Kolejinde yapıldı.
Okulumuz konferans salonunda öğrencilerimizle bir araya gelen filmin yönetmeni Meta Akkuş ile filmin çocuk oyuncularından Mehmet Turan Doğan ve Almira Tuana Albay bir saatlik keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Filmin oyuncularından Altan Erkekli de öğrencilerimiz için gönderdiği mesajda '' Hepimizin bu dünyada tek bir dileği olmalı bence: barış içinde yaşanan sevgi dolu bir dünya. Her şeye sevgiyle bakmayı, her şeyi barış içinde çözmeyi dilemeliyiz. Bir Dilek Tut filmi hepinize güzellikler getirsin.'' temennisinde bulundu. Ardından Bir Dilek Tut filmi, Yönetmen Meta Akkuş ve filmin oyuncuları ile birlikte sinema salonunda izlendi.
Filmin yönetmeni Meta Akkuş '' Aslında Film çocuklar için olmasının yanında ebeveynler için de. Ebeveynlerin çocukları saygıyla birer birey olarak kabullenmeleri için yapılmış bir film. İçlerindeki çocuğa hitap ediyor, masalsı bir dünya bu.'' dedi.
Bir Dilek Tut filminin tüm ekibine çocuklar için vermiş oldukları mesaj ve bu yolda harcadıkları emek için teşekkür ediyoruz.